سه شنبه 3 اردیبهشت 1398
 
منوی سایت
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
...............................................
صفحه مخصوص واحدها
پیوند ها
...............................................
تبلیغات
مرکز آموزش سازمان فعالیت های قرآنی
اختتاميه جشنواره ماه خوب خدا
تاریخ انتشار: شنبه 17 مرداد 1394

اين جشنواره به مناسبت ماه مبارك رمضان برگزار شد كه در بخش فراگيران مراكز آموزشي جهاددانشگاهي، رقابت‌ها در دو رده‌ سني 8 تا 12 سال و 13 تا 18 سال، انجام شد.

آثار برگزيده ارسالي به اين جشنواره علاوه بر نمايش در مراسم پاياني كه در سالن آمفي تئاتر دانشگاه علم و هنر برگزار شد، حائز دريافت جايزه نيز شدند.

در بخش مسابقه نقاشی فراگیران مراکز در گروه سنی 8 تا 12 سال،  بهار صالح وزیری اول شد، محمد متین کریمی دوم و محمد حسین زارع و نازنين زهرا عابدي مشتركاً سوم شدند.

در بخش نقاشي گروه سنی 13 تا 18 سال هم به ترتيب ریحانه قادری زاده، نگین معینی و ياسمن كماندار به عنوان اول تا سوم حائز رتبه شدند.

در بخش خوشنویسی ريز فراگيران در اين جشنواره به ترتيب سعید حسینی و  سید علیرضا حسینی نسب حائز رتبه‌هاي اول و دوم شدند و در  مسابقه خوشنویسی درشت هم محمد قربانی و مينا زارع برتر شناخته شدند.

در رقابت‌هاي كتابخواني فراگيران نيز به ترتيب احسان شباني، علی محمد سلطانی و فاطمه عسکری به عنوان نفرات برتر معرفي شدند.

ليلا سيفي و آرش شکیبایی نيز به ترتيب به عنوان نفر برتر مسابقه دعاهای کودکانه فراگیران معرفي شدند

 در بخش خوشنويسي اعضاي جهاددانشگاهي هم عليرضا افتخاري پور و محمد زارع به ترتيب اول و دوم شدند.

و در مسابقه کتابخوانی اعضا نيز زهرا و محمدمهدي محمودی به عنوان اولي مشترک، فاطمه زکی‌زاده دوم و معصومه اکبری و علی رضا افتخاری پور مشتركاً رتبه سوم را كسب كردند.

در مسابقات عکاسی اين بخش، بهارك  روشن بخش و محمد جواد توكلي برتر شدند و سها زارع  و الناز دهقانی زاده هم در بخش دعاهای کودکانه به ترتيب اول و دوم شدند.

اسامی برندگان نقاشی اعضا نيز مهرناز دهقان چالشتری و سانیا رحیمی به عنوان نفرات برتر شناخته و تجليل شدند.

ارسال نظر:
نام:
 
پست الکترونیکی:
   
آدرس وبسایت یا وبلاگ:

نظرشما:

لطفا عبارت را در کادر مربوطه وارد نمایید

قوانین سایت:
  • نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
  • اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 17 نوشته شود حداکثر تا 10 صبح روز بعد منتشر می شوند
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ثبت کلیک نمایید.
نظرات شما: